Кияни завжди можуть звернутися за фаховою допомогою. Фото: фб-сторінка Марини Хонди.
Це майже на 61% більше, ніж у червні.
Упродовж липня 1 509 звернень надійшло на телефон довіри КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда на своїй сторінці у Facebook.
І це майже на 61% більше, ніж у червні. Водночас 378 жінок та 34 чоловіки зателефонували саме через домашнє насильство.
За її словами, також збільшилася і кількість жінок із дітьми, які перебували протягом липня у кімнатах кризового реагування та притулках. 19 жінок та 12 дітей скористалися послугами кімнат кризового реагування; 6 жінок та 5 дітей — притулків.
Заступниця голови КМДА Марина Хонда
«За місяць працівники мобільних бригад соціально-психологічної допомоги надали 93 консультації, — зазначила Марина Хонда. — Найбільше екстрених та планових виїздів мобільні бригади зробили до Шевченківського, Дніпровського, Деснянського та Оболонського районів столиці».
7 людей потребували тимчасового безпечного перебування, тому їх направили до кімнат кризового реагування. Ще 16 людей перенаправили до кейс-менеджерів, бо вони потребували довготривалого консультування та ведення випадку.
Заступниця голови КМДА нагадала: якщо ви відчуваєте, що вам погано й без сторонньої допомоги вам не обійтися, то не соромтеся — обов’язково зверніться до наших фахівців.
Це абсолютно конфіденційно та безоплатно. І спеціалісти 24/7 на зв’язку та завжди готові допомогти:
- 15-00 (зі стаціонарного);
- 044-272-15-00 (із мобільного).
Нагадаємо, Київ та «Український Жіночий Фонд» підписали Меморандум про співробітництво щодо підтримки жінок та дівчат. У межах співпраці «Український жіночий фонд» також допоможе з підготовкою столичних психологів. Вони після кваліфікованого навчання будуть організовувати регулярні психологічні сесії для фахівців, які першими контактують із постраждалими жінками та дівчатами.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua