Обговорять, зокрема, військову психологію та реабілітацію ветеранів. Ілюстративне фото: freepic
На заході приділять увагу психологічній підтримці цивільного населення, військовій психології та реабілітації ветеранів.
Книжковий фестиваль «KyivBookFest», який відбудеться 8-10 вересня у ТЦ «Gorodok Gallery» та Pochayna Event Hall в Києві, презентував психологічний напрямок програми, що є актуальним для всіх українців під час війни.
Особливу увагу команда фестивалю приділить психології із такими ключовими напрямками: психологічна підтримка цивільного населення, військова психологія та реабілітація ветеранів. Окремою ланкою серед подій виділено медичну психологію і психіатрію під час травматичних та кризових подій, як-от повномасштабне вторгнення росії.
Куратором блоку став Ілля Полудьонний, психолог, сертифікований гештальт-терапевт, співавтор подкасту та серії книг «Простими словами», а також співзасновник сервісу онлайн-психотерапії TreatField.
Першою анонсованою подією блоку «Війна» від популяризатора культури ментального здоров’я Іллі Полудьонного буде зустріч «Що ми переживаємо під час повномасштабної війни».
Під час події планують розповісти про те, що відбувається з нашою психікою під час масових катастрофічних подій, з якими темами стикаються люди, які їх переживають, у якій фазі знаходяться, як відновлюватися та чому це важливо. Також запланована частина з питаннями від гостей та можливістю запропонувати дискусію.
Слідкувати за новинами фестивалю можна на сторінках у соціальних медіа (Instagram та Facebook), а також на сайті фестивалю, який запуститься вже найближчим часом.
KyivBookFest організовує Ініціативна Група Видавців (Владислав Кириченко, Іван Малкович, Дмитро та Віталій Капранови, Костянтин Кожемяка, Олександр Красовицький, Віктор Круглов, Микола Шейко, Юлія Орлова, Катерина Аврамчук, Сергій Поночовний, Ігор Степурін та Ірина Білоцерківська), Спільнота Української Реформації (ГО «Реформація») та Pochayna Event Hall.
Нагадаємо, Kyivbookfestival пройде під слоганом «Книга — це зброя». На заході обіцяють максимально врахувати інтереси видавців, а для читачів — організувати спілкування з колективами видавництв та авторами.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua