Столична прокуратура встановила, що будівельна компанія використала не за цільовим призначенням кошти київського бюджету, які виділяли на фінансування будівництва лінії метрополітену від станції «Сирець» до житлового масиву Виноградар.
Кошти генпідрядник розмістив на депозитні рахунки в банківській установі, в результаті чого вказана комерційна структура незаконно збагатилась за рахунок територіальної громади.
Тимчасом, законодавство забороняє такі дії. Саме тому Київська міська прокуратура звернулася з позовною заявою до генпідрядника про стягнення безпідставно отриманого прибутку на користь територіальної громади в особі Київської міської ради.
Північний апеляційний господарський суд підтримав позицію столичної прокуратури та залишив в силі рішення суду першої інстанції, яким задоволено позов прокурора про стягнення з генерального підрядника будівництва двох нових станцій метро Сирецько-Печерської лінії метрополітену понад 139 млн грн до столичного бюджету.
Київська прокуратура конфіскувала у ділків касок та бронежилетів на 8 млн гривень: їх передали ЗСУ. За клопотанням столичної прокуратури на потреби ЗСУ передали понад 900 одиниць військової амуніції. Столична прокуратура спільно з ДБР та СБУ викрила двох підприємців на організації схеми незаконного продажу військової амуніції, ввезеної на територію України як безоплатної допомоги.
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua