Раніше «Люк Скайвокер» сповіщав українців про повітряну тривогу. Колаж: Наталя Слінкіна
Американський актор Марк Гемілл, відомий за роллю джедая Люка Скайвокера, допомагає збирати кошти на дрони.
Амбасадор UNITED24, американський актор Марк Гемілл, послухав історії військових, обговорив їхню потребу в дронах, зокрема, розвідниках RQ‑35 Heidrun.
Актор, відомий за роллю джедая Люка Скайвокера, продовжує збір на дрони-розвідники: Гемілл уже зібрав понад 705 000 доларів. Про це повідомили в пресслужбі UNITED24.
«Для мене честь зустрітися з вами. Я граю воїна у кіно, а ви справжні герої справжньої війни. Ми з нетерпінням чекаємо вашої перемоги якомога швидше, але ми будемо з вами стільки, скільки потрібно, — сказав Гемілл військовим.
Він розповів, що навіть коли просуває якийсь фільм, то завжди згадує, що працює, аби в будь-який спосіб допомогти українцям перемогти у війні.
Під час дзвінка українські захисники подякували Марку за допомогу та наголосили, що розвідувальні дрони дозволяють зберегти життя не лише військовим, але й цивільним.
На зустрічі були представники 92-ї окремої механізованої бригади імені Івана Сірка, 45-ї окремої артилерійської бригади, аеророзвідки 98-го батальйону, 47-ї бригади «Маґура», 21-го окремого батальйону «Сармат», 25-ї окремої повітряної десантної бригади, спецпідрозділу «Омега», 120-го розвідувального батальйону та 93-ї бригади «Холодний Яр».
Серед захисників, присутніх на зустрічі, було чимало фанів саги «Зоряні війни». Гемілл зауважив, що його герой не мав якихось особливих навичок, а був просто хлопцем із ферми, але за покликом серця він робив правильні речі не для себе, а для людей. Тому, на думку Марка, не так складно побачити паралелі між українцями, як повстанцями та росією як імперією зла.
«Я б залюбки відвідав Україну, коли закінчиться війна, щоб побачити, як ви повернетесь до нормального життя і знову будете щасливі», — зізнався актор.
На завершення розмови побажав усім захисникам: «Нехай буде з кожним із вас Сила».
До слова, раніше Марк Гемілл озвучив англійську версію застосунку «Повітряна тривога».
Наприкінці березня у столиці в межах проєкту «Армія дронів» бійцям перших трьох ударних рот БПАК передали засоби для розгортання та запуску безпілотників. Представники 92-ї, 54-ї та 35-ї бригад після завершення спеціальних навчань та підготовки отримали пікапи, БПАК літакового типу українського виробництва, ударні коптери українського виробництва, а також старлінки.
Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua