Для зручності киян створили мапу бюветів міста. Фото: Борис Корпусенко
Загалом за пів року команда «Київводфонду» опрацювала понад 8,7 тисячі звернень громадян.
З початку повномасштабної війни кияни зрозуміли, якими стратегічними та важливими є звичні послуги: водопостачання, електропостачання, комунальний транспорт. Коли восени росіяни почали знищувати енергетичні об’єкти столиці, то мешканці тимчасово залишалися не тільки без електроенергії, а й водопостачання.
Киянам пощастило у тому, що у місті є розгалужена система бюветних комплексів.
Світлана Козловська (фото зі сторінки Козловської)
«Понад 150 бюветів ми забезпечили можливістю працювати навіть в умовах відключення світла — від генераторів, які оперативно транспортували на локації. Аварійно-ремонтні служби постійно виїжджали для ліквідації різного виду несправностей і за цей період кількість усунутих поломок сягає майже трьох тисяч», — повідомила директорка спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства «Київводфонд» Світлана Козловська.
Вона зауважила, що колектив підприємства забезпечує роботу 177 бюветних комплексів, на яких щодня трапляються аварійні випадки з різних причин.
«Спричинити поломку можуть різні фактори: зношеність комплектуючих, відключення електрики, випадки вандалізму. Ми вдячні киянам, які сигналізували нам про аварійні та інші ситуації. Загалом за пів року наша команда опрацювала понад 8,7 тисячі звернень громадян», — поінформувала керівниця «Київводфонду».
Із жовтня минулого року і до сьогодні в Києві виконали майже 3 тисячі ремонтів на бюветних комплексах на основі заявок киян та за даними системи моніторингу.
Мова йде про слюсарні, електричні та інші обслуговуючі роботи, заміну тяг, кнопок, кранів пружин, насосного обладнання, фільтрів, реле тиску, розеток, АКН та інших елементів, чистку зливостоків і приямків тощо.
Також цього року підприємство відремонтувало та відновило роботу двох бюветних комплексів, які не функціонували понад п’ять років: на проспекті Оболонський, 14-Б та проспекті Володимира Івасюка, 14/16.
Повідомити про несправність можна через Контактний центр міста Києва 1551, на сторінку підприємства в Facebook або за телефоном служби взаємодії з питань роботи бюветних комплексів: (044) 333 81 80.
Інформація про те, де розташований найближчий до вашого дому бювет і статус його підключення до електроенергії можна знайти на мапі бюветів.
Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua