У столиці п’яний керманич без розпізнавальних знаків протараний три поліцейські машини, що намагалися його затримати.

У Києві нетверезий водій без номерів протаранив три авто патрульних, які його блокували

Виявилося, що керманич вже позбавлений прав на 10 років за керування у стані сп’яніння, але знову сів за кермо напідпитку.

У Дніпровському районі столиці інспектори затримали водія з ознаками алкогольного сп’яніння. Чоловік намагався втекти від правоохоронців та пошкодив три службові автівки. Про це інформує «Главком» з посиланням на патрульну поліцію Києва.

Під час патрулювання інспектори помітили транспортний засіб Honda, який рухався містом без реєстраційного номера. На законну вимогу працівників поліції зупинитися, водій не відреагував – натомість він натиснув на газ і розпочав втечу, стрімко набираючи швидкість.

Патрульні розпочали погоню та зуміли заблокувати автомобіль порушника на вулиці Будівельників. Однак, навіть це не зупинило керманича: намагаючись вирватися з оточення, він здійснив наїзд на три службові транспортні засоби. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди ніхто не зазнав травм.

Водій уже був позбавлений права керування транспортними засобами строком на 10 років за аналогічну їзду під мухою. Попри сувору заборону суду, він знову сів за кермо нетверезим. Водій вже був позбавлений права керування транспортними засобами на термін 10 років за схоже водіння у стані сп’яніння. Незважаючи на сувору заборону суду, він знову сів за кермо, перебуваючи під впливом алкоголю. фото: патрульна поліція Києва

Коли інспектори розпочали спілкування з водієм та його пасажиром, у правопорушників виявили явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловіки поводилися агресивно та намагалися втекти з місця події. Зрештою, патрульним довелося застосувати до них спеціальні засоби та затримати відповідно до статті 45 Закону України «Про Національну поліцію».

Під час перевірки документів стало відомо, що водій раніше вже був позбавлений права керування транспортними засобами на десять років за подібне водіння у нетверезому стані. Незважаючи на сувору заборону суду, він знову сів за кермо після вживання алкоголю.

На зухвалого керманича Honda інспектори оформили повний пакет адміністративних матеріалів:

  • протокол за статтею 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП);
  • протокол за частиною 1 статті 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння);
  • протокол за статтею 122-2 (Невиконання законної вимоги про зупинку);
  • постанову за частиною 1 статті 121-3 (Експлуатація транспортного засобу без номерного знака);
  • постанову за частиною 4 статті 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування) КпАП.

На даний час усі обставини нічної погоні встановлюють слідчі.

Нагадаємо, днями на Берестейському проспекті у Святошинському районі, під час заїзду на шляхопровід, 46-річний водій легковика зіткнувся з електромобілем Tesla, який рухався попереду в тій самій смузі. Внаслідок автопригоди 40-річна пасажирка автомобіля Lada отримала тяжкі поранення – уламок розбитого скла пошкодив їй яремну вену на шиї. Під час перевірки правоохоронці встановили, що винуватець аварії перебував у стані сп’яніння – «Драгер» показав 2,48 проміле.

До речі, водієм Mercedes-Benz, який на великій швидкості влетів у підземний перехід на перехресті вулиць Уманської та Івана Світличного в Солом’янському районі, є Павло Плєшивцев 1976 року народження – мешканець Херсонщини та керівник громади євангельських християн-баптистів «Церква села Підстепне». До трагедії він вже був учасником чотирьох зафіксованих аварій – дві з них сталися цього року. Крім того, його неодноразово штрафували за систематичне перевищення швидкості.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *