Експрес-поїзд «Інтерсіті+» подолає шлях за 6 годин.
«Укрзалізниця» запровадила додатковий рейс до Львова. Цю інформацію оприлюднила пресслужба компанії, посилаючись на «Главком».
«Напрямок Київ – Львів та зворотний шлях є надзвичайно затребуваним. Минулого тижня цим маршрутом скористалися 21 тисяча пасажирів. Щоб наступного тижня більше людей мали можливість вирушити в подорож, ми призначаємо додатковий поїзд № 743/744 Київ-Львів на 23 та 24 червня», – зазначено в повідомленні.
Варто відзначити, що швидкісний поїзд «Інтерсіті+» подорожуватиме 6 годин. «Це найоперативніший спосіб пересування між зазначеними містами», – підкреслила «Укрзалізниця».
Ми спостерігаємо дефіцит місць на найбільш популярних маршрутах і постійно шукаємо рішення, аби якомога більше пасажирів могли здійснити поїздки у справах, відвідати рідних або піти у відпустку. Вирушаймо!
Нагадуємо, «Укрзалізниця» з 28 червня вводить оновлений літній розклад руху поїздів. Реалізація квитків на нові та змінені рейси вже розпочалася.
Як було оголошено, «Укрзалізниця» вступила у найбільш напружений період 2026 року. Наразі щоденно фіксується 340 тис. запитів на квитки, тоді як перевозиться 80 тис. пасажирів. За даними компанії, надалі співвідношення попиту та наявних місць зростатиме – з поточних чотирьох претендентів на одне місце до шести-семи охочих на один квиток.
До речі, призначено додаткові рейси поїздів до Карпат та Закарпаття. Зокрема, «Укрзалізниця» запускає новий регіональний поїзд та відновлює пряме сполучення між Дніпром та Харковом.
