У столиці в деяких частинах міста відбулося відключення електроенергії внаслідок аварійної ситуації. Зокрема, було порушено живлення у Дніпровському та Дарницькому районах.
Цю інформацію оприлюднили у компанії ДТЕК.
"Райони Києва: Дніпровський та Дарницький. Фахівці працюють над відновленням електропостачання після аварії. Очікується, що електроенергія з’явиться у оселях до 16:00", — зазначено в оголошенні.
