Чоловік поводився вороже, тому його було затримано із застосуванням наручників
У Києві на вулиці Садовій, що у Дарницькому районі, трапилася дорожньо-транспортна пригода – водій автомобіля Hyundai в’їхав у торговельну точку. Про це інформує «Главком» з посиланням на Патрульну поліцію Києва.
Під час спілкування з водієм інспектори виявили у нього виразні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік виявляв агресивну поведінку, тому його було затримано, застосувавши кайданки, згідно зі статтею 45 Закону України «Про Національну поліцію», та доставлено до відділку.
😱 У Києві нетверезий водій на великій швидкості врізався в магазин, – місцеві ЗМІ pic.twitter.com/yAt43jTgBY
— ГЛАВКОМ (@GLAVCOM_UA) June 20, 2026
Стало відомо, що спочатку керманич скоїв наїзд на бетонні обмежувачі та завдав шкоди електроопорі, після чого покинув місце інциденту і продовжив рух. Згодом він не впорався з керуванням та врізався у будівлю магазину.
Внаслідок цього дорожньо-транспортного інциденту ніхто не постраждав.
Чоловік погодився пройти медичний огляд на стан сп’яніння. Результат показав 2,67 проміле алкоголю в крові.
На водія патрульні склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння), два протоколи за статтею 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило дорожньо-транспортну пригоду), протокол за статтею 122-4 (Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди), протокол про затримання та видали постанову за частиною 1 статті 126 (Керування транспортним засобом без відповідного страхового поліса) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Надалі рішення у цій справі буде приймати суд.
Нагадаємо, на виїзді з Києва сталася дорожньо-транспортна пригода за участю дикої тварини. На Берестейському шосе легковий автомобіль зіткнувся з лосем.
Також у місті Бровари Київської області в результаті дорожньо-транспортної пригоди загинули двоє малолітніх дівчаток, ще семеро людей перебувають у медичному закладі.
