Згідно з проханням родичів загиблого, дослідження водойми буде продовжено сьогодні, 22 червня
У Києві на озері Редькине (Міністерка), розташованому в Оболонському районі, триває операція з пошуку. Водолази розшукують чоловіка, який зник під час купання увечері 20 червня. Інформацію про це надає «Главком» з посиланням на ДСНС Києва.
Відомості про надзвичайну пригоду надійшли до рятувальних служб у суботу о 19:51. Того ж вечора водолази обстежили перші 100 кв. м акваторії, проте пошуки не дали жодних результатів.
Зранку 21 червня роботи були поновлені. Після розпитування свідків, які вказали на ймовірне місце трагічного інциденту, фахівці розширили периметр пошуків та обстежили додатково 2 тис. кв. м дна. Станом на вечір неділі чоловіка знайдено не було.
Пошукові роботи на озері Редькине суттєво ускладнюються через особливості водойми фото: ДСНС Киэва
У ДСНС наголошують, що діяльність рятувальників значно ускладнюється природними характеристиками водойми – високою замуленістю дна та повною відсутністю видимості, що змушує водолазів працювати в екстремальних умовах.
Сьогодні, 22 червня, згідно з проханням близьких загиблого, пошукові заходи на озері тривають.
Варто нагадати, що з початком літнього періоду у столиці спостерігається зростання кількості нещасних випадків на воді. Зокрема, наприкінці травня на території Гідропарку у Дніпровському районі столиці двоє молодих чоловіків загинули під час купання. Виявилося, що загиблі були іноземними громадянами.
12 червня у Деснянському районі столиці рятувальники витягли з водойми тіло потонулого підлітка. За словами очевидців, хлопець пірнув під воду і раптово зник з поля зору. Рятувальники, які прибули на місце, негайно обстежили водойму по периметру за допомогою прожекторів, проте вночі знайти підлітка не вдалося.
Рятувальні служби знову звертаються до киян із закликом неухильно дотримуватися правил безпеки під час відпочинку біля водойм та не ігнорувати заборони щодо купання в невідведених для цього місцях.
