Суд засудив мешканця Києва за жорстоке побиття сусідки похилого віку до смерті

Суд оголосив вирок киянину, який побив до смерті літню сусідку

Жахлива подія сталася в березні 2026 року у дворі одного з будинків на столичному масиві Березняки.

Дніпровський суд Києва виніс рішення щодо 47-річного чоловіка, який спричинив смертельні травми 75-річній сусідці. Засуджений проведе ув’язненим вісім з половиною років. Цю інформацію оприлюднила Київська міська прокуратура, а передає видання «Главком».

Жахлива подія сталася в березні 2026 року у дворі одного з будинків на столичному масиві Березняки. Перебуваючи у стані сильного алкогольного сп’яніння, обвинувачений розв’язав конфлікт зі своєю літньою сусідкою.

Прагнучи уникнути зустрічі з агресивно налаштованим чоловіком, жінка відвернулася і пішла. Однак нападник наздогнав пенсіонерку, скинув її на землю і завдав численні удари ногою по тілу та голові.

Потерпіла була доставлена до лікарні з важкою закритою черепно-мозковою травмою, струсом мозку та переломом основи черепа. Медики намагалися врятувати життя жінки, але вона померла в медичному закладі внаслідок отриманих пошкоджень.

Суд визнав мешканця Києва винним згідно з ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (навмисне тяжке тілесне ушкодження, що призвело до загибелі постраждалої). До набуття законної сили вироком, засуджений залишатиметься під арештом.

Варто зазначити, що в місті Ірпінь, що на Бучанщині, під час спільного вживання алкоголю стався смертельний конфлікт між двома чоловіками. 47-річний зловмисник убив свого 45-річного знайомого. За даними правоохоронців, чоловіки разом випивали у помешканні нападника, коли між ними несподівано спалахнула сварка. Господар схопив кухонний ніж і завдав гостю численні удари в область грудей та обличчя.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *