До Шевченківського управління поліції звернулася жінка. Вона поскаржилась, що син її ображає лайкою та принижує.
Слідчий Шевченківського управління поліції Альберт Сардарян повідомив, що співробітники сектору протидії домашньому насильству неодноразово притягували 44-річного кривдника до адміністративної відповідальності:
«Чоловік тричі відбувся штрафами, але на шлях виправлення не став. Ми розпочали кримінальне провадження за частиною першою статті 126 — домашнє насильство. За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва ми повідомили порушнику про підозру у вчиненні злочину».
Слідчі завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт до суду. Тепер за скоєне кривдник може провести два роки у в’язниці.
Міська служба телефону довіри працює цілодобово, безоплатно та абсолютно конфіденційно за номерами:
- 15-00 (зі стаціонарного);
- 044 272 15 00 (з мобільного).
Також можна отримати очну психологічну підтримку та юридичну допомогу безпосередньо в Центрі гендерної рівності, запобігання та протидії насильству за адресою: вул. Юрія Іллєнка, 20.
Звернутися для консультацій юристів і психологів можливо також у соціальних мережах Центру: Facebookта Instagram.
Читайте також за темою:
«У Києві оголосили підозру доньці, яка вчиняла домашнє насильство над матір’ю».
За пів року на київський телефон довіри надійшло майже 7 тисяч звернень, — заступниця голови КМДА Марина Хонда. З 1 січня 2023 року фахівці Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству надали 6 867 психологічних консультацій, із них — 2 066 щодо домашнього насильства.
Ольга СКОТНІКОВА, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua