У комунальному підприємстві «Центр організації дорожнього руху» наголошують, що транспортний засіб — це джерело небезпеки, тому водії мають утримувати його у справному стані та не сідати за кермо у стані зміненої свідомості (через ліки, алкоголь або ж заборонені речовини).
Крім того, водіям важливо дотримуватися швидкісного режиму та бути особливо обачними, наближаючись до пішохідного переходу, адже є ймовірність не побачити пішохода через сліпі зони або погану видимість. Спочатку необхідно переконатися в безпечності маневру, а вже потім перетинати перехід.
Пішохід, наближаючись до пішохідного переходу, має пересвідчитись, чи немає поблизу авто. Навіть при перетині вулиці регульованим переходом перед початком руху потрібно подивитися ліворуч та праворуч. Варто зазначити, що перед початком руху також необхідно зняти навушники, а в умовах недостатньої видимості скористатися світловідбивними елементами.
Велосипедист перед переходом має спішитися та перейти дорогу як пішохід.
«Центр організації дорожнього руху» наголошує, що кожен учасник дорожнього руху має дбати про безпеку та бути відповідальним.
Своєю чергою, поліція Київщини нагадує: залізничний транспорт — зона підвищеної небезпеки. Правоохоронці закликають громадян бути обережними на залізниці, особливо у темну пору доби.
Днями у Бучі товарний потяг на смерть збив чоловіка. Він напідпитку переходив залізничну колію у невстановленому місці.
Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua