Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда на своїй сторінці у Фейсбук.
«Два роки тому Фонд ООН у галузі народонаселення вже відзначав столичну систему протидії та запобігання насильству, як одну з найкращих в Україні. Приємно, що Київ залишається прикладом для інших громад, і ми можемо ділитися з колегами власними напрацюваннями. Завдяки спільно розбудованій із Фондом системі у столиці постраждалі можуть безпечно та конфіденційно отримати фахову допомогу. І за останні два роки реалізували нові спільні досягнення, якими дуже пишаємося», — сказала Марина Хонда.
Вона підкреслила, що у місті вдалося відкрити Денний центр соціально-психологічної допомоги на лівому березі столиці, новий Притулок для постраждалих, запустити мобільні бригади та проєкт комплексної психологічної підтримки сімей військовослужбовців. Також за підтримки Фонду вдалося розширити спектр послуг і відкрити Центр допомоги врятованим, а також дружній для жінок та дівчат простір «Вільна».
«Обговорили сьогодні ідеї для реалізації наступних спільних проєктів, тому попереду — втілення амбітних цілей для удосконалення системи. Дякую Фонду за надійне партнерство та злагоджену співпрацю протягом п’яти років!» — зазначила Марина Хонда.
У КМДА нагадали, якщо ви постраждали від домашнього насильства — не мовчіть, а звертайтеся по фахову допомогу.
Міська служба телефона довіри працює абсолютно конфіденційно, безоплатно та цілодобово за номерами:
- 15-00 (зі стаціонарного);
- 044-272-15-00 (із мобільного).
Також можна отримати очну психологічну підтримку та юридичну допомогу в Денному центрі соціально-психологічної допомоги за адресою: вул. Райдужна, 6-А.
Звернутися для консультацій юристів і психологів також можна в соціальних мережах Центру:
- Facebook;
- Instagram.
«Вечірній Київ» повідомляв, що в листопаді у столиці понад 40% звернень на телефон довіри були через домашнє насильство.
Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua