Найпопулярніші відповіді на питання щодо оплати транспорту у Києві банківською картою

У комунальному підприємстві “ГІОЦ” вирішили відповісти на найпопулярніші питання, які найчастіше ставлять пасажири щодо оплати проїзду у наземному міському транспорті Києва банківською карткою.

З того моменту, як з’явилася можливість платити за проїзд у міському транспорті столиці банківською карткою, минуло півтора року, повідомляють у КМДА. За цей час банківською карткою сплатили проїзд 28 млн разів.

Списання коштів із банківської платіжної картки відбувається миттєво, одразу після валідації. Але іноді гроші списуються банком за кілька днів. Навіть якщо таке сталося і гроші одразу не списалися, не варто боятися контролерів, вони перевіряють лише валідацію картки, а не списання грошей із банківського рахунку.

Успішна оплата – це підтвердження на валідаторі та 4 зелені вогники на ньому. СМС про оплату контролерам показувати не потрібно. СМС може ще не прийти, але пристрій, що зчитує, у контролера вже покаже, що оплату було здійснено.

При оплаті проїзду телефоном контролеру потрібно назвати цифри саме віртуальної карти – вони відрізняються від нанесених на пластик.

Також фахівці нагадують, що всі особливості оплати та контролю роздруковані та розміщені у самому транспорті.

Пільговикам для проїзду “Картою киянина” потрібно прикладати до валідатора саме муніципальну карту. Алгоритм роботи валідатора в цьому випадку такий: спочатку вони перевіряють, чи прив’язана пільга до “Карти киянина”. Якщо не прив’язана, то валідатор шукатиме на карті куплені поїздки. Якщо ж немає і їх, валідатор спише оплату, як із звичайної банківської картки.

Ось усі способи оплати проїзду у Києві:

– пластиковою транспортною карткою (з окремо придбаними поїздками чи проїзним абонементом на місяць чи півмісяця);

– цифровою транспортною карткою;

– пластиковою банківською карткою;

– телефоном, до якого прив’язана банківська картка;

– разовими QR-квитками, придбаними у додатку “Київ Цифровий” або терміналах.

Нагадаємо, влада Київської області хоче запустити трамвай зі столиці до Бучі та Гостомелю.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...