Кличко повідомив, що у Києві відкрито новий пішохідний міст-хвилю

У Києві завершили будівництво пішохідного мосту-хвилі. Цей міст з’єднує Оболонський острів і парк “Наталка” біля Оболонської Набережної. Міський голова Києва Віталій Кличко пройшовся новим мостом і запросив прогулюватися киян та гостей столиці. За його словами, розпочате у 2021 році будівництво…









