У ботанічний сад на Печерську відвідувачі регулярно лізуть через паркан заради флешмобу.

Головний київський ботанічний сад беруть штурмом кияни-естети, які хочуть подивитись там схід сонця, а в цей час ботсад закритий. Колективний переліз через паркан викликав вірусний тренд у соцмережах. Це спровокувало навалу відвідувачів, які бажали зустріти схід сонця у ботсаду, повідомляють…









