Директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк йде з посади

КМДА Роман Лелюк йде з посади /> Роман Лелюк. Фото: Борис Корпусенко Очільник Департаменту підбив підсумки роботи за чотири роки. Про свій завершальний день на посаді директор Департаменту сусупльних комунікацій Роман Лелюк повідомив на своїй фб-сторінці. «З великого спорту треба йти на піку. Аналогічного принципу дотримуюся…









