У Vcentri Hub на Оболоні говорили про необхідність діалогів з громадою й способи їх проведення

Захід організував Департамент суспільних комунікацій, щоби разом з відомими фасилітаторами, представниками громадськості, публічними службовцями знайти способи вирішення важливих питань міста між представниками громадськості та виконавчої влади. Під час заходу обговорювали питання як проводити діалоги з громадою, як залучати киян до прийняття рішень та обговорення проблем. Говорили й про…









