У столиці відбувся перший Всеукраїнський молодіжний екологічний форум: що обговорювали

Захід зібрав близько 500 учасників з різних регіонів країни. Фото: КМДА Проєкт став платформою для обміну досвідом у реалізації кращих національних і зарубіжних екопрактик. Протягом двох днів Всеукраїнський молодіжний екологічний форум об’єднав більш як 500 учасників і понад 20 спікерів. Йшлося, зокрема, про втілення суспільно значущих проєктів для…









