Сказав, що лікар й викрав мобільні телефони: у Борисполі затримали злодія

Як повідомила поліція Київщини, у Борисполі до палати місцевої лікарні зайшов 35-річний правопорушник. Він назвався лікарем, а потім відкрито забрав два мобільних телефони двох пацієнтів. Після цих дій чоловік покинув палату. Оперативники отримали повідомлення з лікарні та затримали грабіжника. Зухвалого крадія помістили до ізолятора тимчасового тримання. Йому…









