Заборгував державі 8,7 млн гривень через пісок: на Київщині правоохоронці викрили схему

Підозрюваний штучно занижував суму рентної плати за період з січня 2018 року по березень 2022 року. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора. «Видобутий пісок директор товариства продавав підпорядкованим йому суб’єктам господарської діяльності за заниженою вартістю. Дохід відображав у податковій та бухгалтерській звітності, а з нього відраховувався податок до бюджету. Надалі корисні копалини…









