12-річний мешканець Києва став наймолодшим письменником-фантастом в Україні

Дуже юний талановитий хлопчик із Києва написав книгу в жанрі фантастики та став відомим.

12-річний письменник Михайло Гусєв презентував свою книгу у Києві. Він написав її в жанрі антиутопії, вона називається “Деравія: квантовий стрибок”. Ніхто з юних киян ще не писав книжки у такому віці, тому він став наймолодшим письменником-фантастом у столиці України.

Гусєв потрапить до Книги рекордів України у номінації “Наймолодший автор виданої книги у жанрі фентезі”.

У його творі “Деравія: квантовий стрибок” розповідається про життя та переживання молодих громадян України. Деравія – це стародавнє селище та окремий вимір. На думку автора, кожна людина має свою “Деравію”. Книга має бути не просто розвагою, а вона підштовхне читачів до роздумів та самоаналізу, повідомляють про автора Новини.LIVE.

Рецензентами книги Гусєва були член правління Спілки письменників України Дмитро Дроздовський, шеф-редактор LB.ua Соня Кошкіна, журналіст Дмитро Комаров, політолог Микола Давидюк, військовий письменник Мартін Брест, меценат та філософ Ігор Дідковський.

До Гусєва наймолодшим письменником-фантастом був Святослав Ємець – він у 16 років видав фантастичну повість “Єгипетська легенда Коровхатеп”. Твір побачив світ у 2019 році.

Нагадаємо, у грудні 2022 року Святому Миколаю написали листа понад 300 дітей військових та переселенців. Воно становить 49 метрів та 80 сантиметрів і стало рекордним.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...