Атака ракетами на Київ: Масі Найєм опублікував фото пошкодженого автомобіля та квартири

У результаті ранкового ракетного удару по Києву, проведеного окупаційними військами Росії 23 січня, постраждала квартира адвоката та військового Масі Найєма.

Як повідомив Масі Найєма, в його квартирі вибиті вікна, сам Найєма у момент обстрілу не перебував вдома. Проте, у квартирі залишалась його собака Бармалей.

– Там собака залишився, поки мене немає. Це дуже дивний приліт поруч з домом. Бо такого ніколи не було, щоб прилітало туди. Треба гуртуватись. Ми ще дуже далекі від перемоги. Але і від поразки теж. Бережіть себе – повідомив Найєм.

Окрім домівки постраждала його машина, в авто пробило люк. Він також додав, що його собака в нормі.

Нагадаємо, Росія здійснила масовану ракетну атаку на Україну. У Києві були чутні вибухи. Зафіксоване загоряння у кількох районах столиці. Є постраждалі.

В результаті обстрілу у Київській області постраждали три багатоповерхові будівлі, приватні доми, господарські споруди, 10 автомобілів та кафе пошкоджені в декількох громадах.

Пошкодження внаслідок ракетної атаки охопили кілька районів Києва. Вибухова хвиля призвела до ушкодження гуртожитку “Укрзалізниці”, а в іншому місці нерозірвана ракета впала біля зупинки. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...