Були закохані один в одного: що відомо про підлітків, які стрибнули з 24-го поверху у Києві

Стало відомо, що підлітки, які стрибнули 2 жовтня з 24-го поверху, проживали в дитячому будинку сімейного типу, де було близько 10 дітей.

17-річна Вікторія та 18-річний Володимир були зведеними братом та сестрою. Вони мешкали у прийомній родині у місті Березань Київської області. Цей дитбудинок сімейного відкрили у 2011 році і про нього часто знімали сюжети, публікували інформацію у соцмережах. ОДА навіть подарувала їм велику хату. Чоловік та дружина вже мали трьох діток, але мріяли взяти на виховання інших. Для цього вони пройшли курс навчання і у результаті в сім’ї з’явилися ще семеро вихованців, пише ТСН.

Жителі Березані кажуть, що в будинку кожна дитина мала свою кімнату. Сусіди розповіли Оглядачеві, що Вова був дивним і не виключають, що кілька років тому почав вживати заборонені речовини. Він закінчив школу та навчався в училищі. Про Віку місцеві відгукуються добре, але кажуть, що вона дуже змінилася останнім часом. Вона почала одягатися як Вова – в об’ємні чорні речі. Часто гуляла з ним. Дівчинка навчалася в 11 класі та збиралася вступати до вишу. Для цього почала збирати гроші.

Перед самогубством підлітки опублікували кілька десятків відео у своєму телеграм-каналі. Вони розповідали, що збираються стрибнути з багатоповерхівки. Вова та Віка цілувалися і казали, що у них є інтимні зв’язки. Також вони не приховували, що вживали наркотики.

У результаті 2 жовтня тіла підлітків виявили біля багатоповерхівки на вулиці Микільсько-Слобідській. Там вони винаймали квартиру. Своє самогубство вони транслювали у прямому ефірі на ТікТок. Підлітки стали на парапет, хлопець сказав, що любить дівчину, і вони впали вниз. Вова та Віка загинули. Наразі ведеться розслідування.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...