Чоловік замовив кілера, щоб вбити бізнесмена та його дружину з Києва

В Одесі затримали іноземця, який замовив вбивство подружжя з Києва. Правоохоронці України та Молдови провели спільну спецоперацію по затриманю зловмисника.

Як повідомляє Департамент комунікації Нацполіції України, іноземць, який замовив вбивство столичного подружжя, мав на меті заволодіти їх бізнесом.

Департамент Нацполіції України отримав в середині вересня інформацію від колег з Молдови щодо підготовки замовного вбивства. Іноземець шукав кілера, який ліквідував би громадян України за 15 000 тисяч доларів.

Правоохоронні органи встановили мотиви та майбутні плани замовника: іноземець хотів прибрати подружжя аби заволодіти їх бізнесом. Як з’ясувалося, до повномасштабної війни замовник орендував приміщення, в якому наразі знаходиться бізнес подружжя, а саме стоматологічна клініка.

Після 24 лютого 2022 року він виїхав з України та перестав платити орендну плату, відповідно орендодавець уклав договір із новими клієнтами.

У ході слідчих дій було з’ясовано, що після ліквідації власників бізнеса наступною жертвою повинен був стати співвітчизник замовника.

Кілер пішов на співпрацю з правоохороними органами та під їх контролем вів переговори із замовником. Як аванс отримав 5 тисяч доларів. Ще 10 000 замовник повинен був надіслати після надання доказів вбивства власників клініки. Гроші передавав через посередників: вони залишали їх у вказаному фігурантом місці, після чого “кілер” отримував повідомлення з координатами.

Українські правоохоронці аби врятувати життя потерпілим, інсценували викрадення та вбивство одного з подружжя. Надіславши фото-доказ, замовник перерахував гроші.

В Одесі поліцейські затримали правопорушника тяжкого злочину – громадянина іншої країни.

Також правоохороні органи провели обшук на території Києва та Одеси в осіб, які можуть бути причетні до злочину.

Зловмиснику загрожує позбавлення волі від 10 до 15 років або довічне ув’язнення.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...