Диктектору департаменту КМДА, що знаходиться під домашнім арештом, висунуто нову підозру  

Романа Ткачука, директора департаменту муніципальної безпеки, що раніше був засуджений через закрите укриття в Києві, внаслідок якого загинуло троє людей, зараз звинувачують у розкраданні бюджетних коштів.

За матеріалами слідства, 11 листопада 2022 року посадовець уклав з товариством договір на закупку мініелектростанцій на загальну суму понад 28,6 млн грн для оснащення пунктів обігріву на території столиці. Ця категорія товарів звільнена від сплати ПДВ та ввізного мита. Але очолюваний Ткачуком департамент перерахував продавцю ПДВ. Таким чином, спричинено шкоду Департаменту на суму 1,8 млн гривень.

Директору Департаменту муніципальної безпеки КМДА повідомлено про підозру у розтраті бюджетних коштів у особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України).

За інформацією прокуратури, витрати бюджетних коштів підтверджується актом перевірки закупівлі, яка проводилась Державною аудиторською службою України.

Покарання за цією статтею передбачає від 7 до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...