Карта бойових дій в Україні 10 червня

Сьогодні, 10 червня, в Україні розпочався 838 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська наступають у Харківській області та на Донбасі, а ЗСУ намагаються зупинити наступ.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 10 червня.

Російські війська нещодавно просунулися в районі Куп’янська, Сіверска, Часового Яру, Авдіївки та міста Донецька.

9 червня українські сили контратакували на північ і північний схід від Харкова на тлі російських наступальних операцій, що тривають у цьому районі.

Президент України Володимир Зеленський заявив 8 червня, що російським силам “не вдалося” успішно провести наступальні операції на півночі Харківської області та що українські сили продовжують зміцнювати свої позиції у цьому районі.

Російські війська нещодавно просунулися на захід від Авдіївки та продовжили наступ у цьому районі.

Російський блогер заявив, що російські війська продовжують захоплювати нові позиції на захід від Уманського і просунулися більш ніж на один кілометр у напрямку Нудного (на захід від Авдіївки).

Російські війська нещодавно просунулися на захід від Донецька та продовжили наступальні операції на захід та південний захід від міста 8 та 9 червня. На геолокованих кадрах, опублікованих 9 червня, видно, як українські війська відбивають взводний російський механізований наступ на півдні Красногорівки (на захід від Донецька).

9 червня позиційні бої продовжилися на заході Запорізької області, проте підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не сталося. Позиційні бої тривали в районі Роботина, Вербове та Малої Токмачки.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...