Карта бойових дій в Україні 10 жовтня

Сьогодні, 10 жовтня, в Україні розпочалася 594-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 10 жовтня.

Українські війська продовжували контрнаступальні операції і 9 жовтня просунулися у західній частині Запорізької області та поблизу Бахмута.

Російські війська розпочали локалізовані наступальні операції на південь від Гуляйполя.

Ув’язнений колишній російський офіцер і затятий націоналіст Ігор Гіркін повторив свої попередні заяви про те, що російські військові продовжать вести стратегічну оборону, щоб заморозити лінію фронту до виборів президента Росії у березні 2024 року.

Російські блогери стверджували, що російські сили захопили невизначені позиції поблизу Іванівки (20 км на південний схід від Куп’янська) і на північний схід від Куп’янська. 9 жовтня Міністерство оборони Росії заявило, що українські сили невдало атакували поблизу Сіньківки та Орлянки (22 км на схід від Куп’янська).

Українські війська 9 жовтня продовжували наступальні дії у Бахмутському напрямку та просунулися. Генштаб України повідомив, що українські війська досягли часткового успіху на південний захід від Бахмута поблизу Клищіївки (5 км на південний захід) та Андріївки (10 км на південний захід).

Українські сили не робили жодних заявлених чи підтверджених наземних ударів по лінії Авдіївка-Донецьк 9 жовтня.

Російські війська продовжили наземні атаки вздовж лінії Авдіївка-Донецьк і трохи просунулися на південь від Донецька.

Українські сили вели наступальні операції на заході Донецької області та в районі кордону Донецько-Запорізької області, але 9 жовтня не зробили жодних підтверджених наступів.

Російські джерела стверджували, що окупанти відбили українські атаки поблизу Приютного (16 км на південний захід від Великої Новосілки) та Микільського (3 км на південний схід від Вугледару і близько 30 км на південний схід від Великої Новосілки). Російський блогер заявив, що українські війська продовжують спроби захопити тактичну бойову ініціативу на території Приютного.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...