Карта бойових дій в Україні 11 жовтня

Сьогодні, 11 жовтня, в Україні розпочалася 595-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 11 жовтня.

У понеділок, 9 жовтня, російські війська розпочали наступальні операції у районі Авдіївки Донецької області та на південний захід від Оріхова на заході Запорізької області, які, ймовірно, спрямовані на те, щоб відвести українські сили від району Роботина.

Зеленський оголосив, що сухопутний зерновий коридор відкриється найближчим часом під час прес-конференції з президентом Румунії Клаусом Йоханнісом у Бухаресті 10 жовтня.

Українські сили 9 жовтня провели наступальні операції біля Бахмута та просунулися вперед. Генштаб України повідомляє, що українські війська продовжують наступальні дії на південь від Бахмута і досягли часткового успіху в районі Андріївки (7 км на південний захід від Бахмута).

Міністерство оборони Росії (МО) заявило, що російські війська відбили атаки української армії у районі Кліщівки (5 км на південний захід від Бахмута) і Курдюмовки (13 км на південний захід від Бахмута). Російський блогер заявив, що бої тривають біля залізничної лінії у районі Андріївки та Кліщевки.

У понеділок, 9 жовтня, російські війська провели наступальні дії в районі Бахмута, але не досягли успіху. Український Генштаб повідомляє, що сили України відбили атаки ворога у напрямку Часів Яр (5 км на захід від Бахмута), Кліщівки та Андріївки.

9 жовтня російські війська провели наступальні операції в районі Мар’їнки, але не досягли успіхів. Український Генштаб повідомив, що війська Росії безуспішно атакували населені пункти Мар’їнки та Новомихійлівки. Російський блогер заявив, що російські війська атакували Новомихайлівку та провели “потужний” штурм району Мар’їнки. На кадрах, які опубліковані 9 жовтня, нібито видно підрозділи 150-ї мотострілецької дивізії (8-а загальновійськова армія Південного військового округу), що діють у Мар’їнці.

10 жовтня Міноборони Росії заявило, що російські війська відбили атаку української армії на с. Водяне (7 км на південний захід від Авдіївки).

У вівторок, 10 жовтня українські сили провели наступальні операції на заході Донецької області та в районі кордону між заходом Донецької та сходом Запорізької області та досягли підтверджених незначних успіхів. 

Російські війська провели наступальні дії у західному Донецьку та у прикордонному районі західної частини Донецька та східної частини Запорізької області та, як повідомляється, просунулися 10 жовтня. Український Генштаб повідомляє, що російські війська безуспішно атакували район Старомайорське. Також український Генштаб повідомляє, що сили України стримували російські війська біля Левадного.

Російський блогер стверджує, що армія Росії захопила до 10 опорних пунктів у невказаних районах на лівому фланзі у напрямку Временівки, але ISW не виявила візуальних підтверджень цього твердження.

Російські джерела стверджують, що українські війська вели наступальні дії на заході Запорізької області та, як повідомляється, просунулися 10 жовтня. Також російські війська вели наступальні операції на Оріхівському напрямку заходу Запорізької області, але не почали жодних підтвержених наступів. 

Як повідомляє генштаб України, російські війська безуспішно атакували в районі Вербово та Інженерного. Російські блогери стверджували, що російські війська контратакували біля Новопрокоповки і північний захід від Вербового.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...