Карта бойових дій в Україні 12 жовтня

Сьогодні, 12 жовтня, в Україні розпочалася 596-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 12 жовтня.

Українські сили продовжують контрнаступальні дії під Бахмутом та на заході Запорізької області, як повідомляється, 11 жовтня українські війська просунулися на обох ділянках фронту.

Російське опозиційне видання ” Север Реалии” повідомило, що 11 жовтня, представники Міністерства оборони Росії(МО) могли залучити понад 1000 засуджених для службі у приватній військовій компанії “Редут”, яка входить до структури МО.

Також російські війська відчувають нестачу кадрів на Запорізькій АЕС.

У середу, 11 жовтня, війська України продовжили наступати в районі Бахмута, як повідомляється, вони просунулися вперед. Генштаб України також повідомив, що українські військові досягли успіху на схід від Кліщеївки(7 км на південний захід від Бахмута) та Андріївки(10 км на південний захід від Бахмута).

Російський блогер зазначив, що продовжуються бойові дії біля Курдюмівки, а також він заявив, що українські війська продовжують спроби закріпитися на залізничній лінії на схід від Андріївки.

Також, 11 жовтня, російські війська продовжили наступальні операції в районі бахмута, але не досягли будь-яких підтверджених успіхів. 

Як повідомляє Генштаб України, російські війська провели безуспішні атаки в районах Андріївки та Кліщевки. Блогер з Росіїї заявив, що російські військові контратакували під Кліщеєвкою. Інший блогер заявив, що 10 жовтня, російські військові контратакували північний та південий фланг Бахмута та ініціатива на бахмутському напрямку належить армії Росії.

11 жовтня, українські війська не проводили заявлених чи підтверджених наступальних операцій на лінії Авдіївка-Донецьк.

Також повідомляється, що війська Росіїї, 11 жовтня провели безуспішні атаки в районі Мар’їнки. Генеральний штаб повідомив, що російські війська провели невдалі атаки не тільки в районі Мар’їнки, але й в населених пунктах Перемоги (4 км на південний захід від Мар’їнки) та Новомихайлівки (10 км на південь від Мар’їнки).

Не зважаючи на це, російські блогери продовжують стверджувати, що війська Росії атакували райони Мар’їнки та Новомихайлівки.

У середу, 11 жовтня, сили України продовжили наступальні дії на заході Запорізької області та просунулися вперед. Генштаб України та командувач Таврійської групи бригадний генерал Олександр Тарнавський повідомили, що українські військові покращили свої тактичні позиції на захід від Роботина.

Окрім цього, один із блогерів Росії стверджує, що сили України продовжували атакувати в районах Роботина, Новопрокопівка(на південь від Роботина) і Вербова (10 км на схід від Роботина). Також російські джерела стверджували, що українські війська безуспішно атакували з боку Роботина у напрямку Копані(4 км на північний захід від Роботайна).

Як повідомляється, 11 жовтня російські військові атакували на заході Запорізької області та досягли обмежених успіхів. Український Генштаб повідомляє, що війська Росії атакували райони Інженерне(близько 23 км на схід від Роботина) та Вербове. Також декілька російських джерел стверджували, що війська Росії контратакували біля населеного пункту Копані і змусили українські війська відступити до району Вербове.

Один з блогерів Росіїї заявив, що, відновлення російських атак на ділянці Жереб’янка-П’ятихатки (приблизно за 25 км на північний захід від Роботина) застало українські сили зненацька і що російським військам вдалося просунутися «на кілька сотень» метрів у цьому напрямку протягом 10-11 жовтня.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...