Карта бойових дій в Україні 12 січня

Сьогодні, 12 січня, в Україні розпочався 687 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 12 січня.

У четвер, 11 січня, Латвія та Естонія оголосили про нові пакети військової допомоги Україні.

Українські та російські війська продовжили позиційні бої по всьому фронту. 

Білоруське МНС заявило 10 січня, що спонсорувало поїздку 35 українських дітей з окупованої України до Могильова на новорічні канікули, під час якої солдати навчали дітей “основам безпеки життєдіяльності” та тому, як вести себе в “екстремальних ситуаціях”. 

На кадрах із геоприв’язкою, опублікованих 11 січня, видно, що російські війська трохи просунулися вздовж залізничної лінії на північ від Веселого (на південний схід від Сіверску). Командувач Сухопутних військ України генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що російські війська перекидають невказані штурмові роти на Сіверський напрямок для підготовки до відновлення атак у цьому районі.

Російські та українські війська продовжили позиційні бої у таких районах:

  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки;
  • на захід від Бахмута в районі Хромового; 
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки та Андріївки.

Позиційні бої тривали на північний захід від Авдіївки в районі Степового та Новобахмутівки; на захід від Авдіївки в районі Сіверну; та на південний захід від Авдіївки в районі Первомайського та Невельського.

Повідомляється, що російські війська нещодавно просунулися на південний захід від Донецька. Відомий російський блогер заявив 10 січня, що російські війська просунулися на 400 метрів у глибину чотирикілометровим фронтом на південь від Новомихайлівки (на південний захід від Донецька) після атаки з флангу населеного пункту замість проведення лобових атак.

Позиційні бої тривали на захід від Донецька в районі Мар’їнки та на південний захід від Донецька в районі Георгіївки.

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої тривали в районі Роботина та Вербового (на захід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...