Карта бойових дій в Україні 14 січня

Сьогодні, 14 січня, в Україні розпочався 689 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 14 січня.

У ніч із 12 на 13 січня російські війська завдали удару по Україні. 

12 січня пожежа знищила великий склад у Санкт-Петербурзі, що належить найбільшому російському онлайн-рітейлеру Wildberry.

Російські війська підтвердили наступ у районі Кремінної та Авдіївки на тлі позиційних боїв, що продовжуються, по всій лінії фронту.

Українські та російські джерела стверджували, що позиційні бої тривали у таких районах:

  • на захід від Бахмута в районі Богданівки, Іванівського та Хромового,
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки, Андріївки.

Український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що з моменту активізації наступальних операцій на Бахмутському напрямку наприкінці жовтня російські війська просунулися на 3,6 км у напрямку Богданівки та на 2,1 км у напрямку Івановського.

Геолоковані кадри, опубліковані 13 січня, показують, що російські війська просунулися на захід Степового (3 км на північний захід від Авдіївки) та на схід від Степового.

Позиційні бої тривали у такх районах:

  • на північний захід від Авдіївки в районі Новокалинове, Новобахмутівки та Степового;
  • на захід від Авдіївки в районі Сіверну; 
  • на південний захід від Авдіївки в районі Первомайського та Невельського

Російські джерела стверджують, що російські війська просунулися на північ від Мар’їнки (на захід від Донецька) та до Новомихайлівки (на південний захід від Донецька).

Позиційні бої тривали на захід від Донецька в районі Красногорівки, Мар’їнки та Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Новомихайлівки.

У суботу, 13 січня, російські та українські війська продовжили позиційні бої на заході Запорізької області, але підтверджених змін лінії фронту у цьому районі не було.

Російський блогер заявив, що російські війська просунулися менш ніж на кілометр на південний схід від Роботина та на захід від Вербового (на схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...