Карта бойових дій в Україні 15 січня

Сьогодні, 15 січня, в Україні розпочався 690 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 15 січня.

Позиційні бої тривали на рубежі Куп’янськ — Кремінна, у районі Бахмута та Авдіївки, у прикордонному районі Донецько-Запорізької області, на заході Запорізької області та на східному (лівобережжі) Херсонської області.

Шведське управління оборонної техніки оголосило 14 січня, що вони підписали угоду з Nordic Ammunition Company (Nammo) про збільшення виробництва та постачання 155-мм артилерійських боєприпасів для задоволення потреб України.

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої продовжуються в районі Верхньокам’янське (6 км на схід від Сіверску) та Веселого (14 км на південний схід від Сіверску).

Також позиційні бої тривали у таких районах:

  • на захід від Бахмута в районі Хромового,
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки, Андріївки

Український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що українські війська виведені зі Степового (на північний захід від Авдіївки), тоді як російські джерела стверджують, що українські війська залишаються у західній частині населеного пункту.

Позиційні бої тривали на північний захід від Авдіївки в районі Новобахмутівки, Степного, Бердичів; а також на південь та південний захід від Авдіївки в районі Авдіївської промислової зони, Північного, Первомайського, Невельського та Красногорівки.

Повідомляється, що російські війська просунулися на південний захід від Новомихайлівки (на південний захід від Донецька).

Російські блогери стверджували, що російські війська просунулися в районі Роботина та Кам’янського (на північний захід від Роботина) та на південний захід від Вербового (на схід від Роботина).

Позиційні бої тривали в районі Копані (на північний захід від Роботина), Новопрокопівки (на південь від Роботина), Вербового та Новофедорівки (на північний схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...