Карта бойових дій в Україні 17 жовтня

Сьогодні, 17 жовтня, в Україні розпочався  601-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед, атакує і Росія.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 17 жовтня.

У понеділок, 16 жовтня українські війська продовжили наступальні операції під Бахмутом та на заході Запорізької області. 

Як повідомляє Генштаб України, українські війська вели наступальні дії на Мелітопольському (захід Запорізької області) та Бахмутському напрямах. Російські джерела стверджують, що українські сили завдали ударів у районі Авдіївки, а також на західній та північно-західній околиці Вербового (10 км на схід від Роботина або за 18 км на південний захід від Оріхова).

Як стверджують російські джерела, українські сили перебувають у межах 200–300 метрів від російських позицій на захід від Вербового.

16 жовтня російські війська продовжили обмежені контратаки на Бахмутському напрямку, але не досягли якихось успіхів. Як повідомляє Український Генштаб, українські війська відбили атаки російських військ на південний захід від Бахмута в районі Кліщеївки (6 км на південний захід) та Андріївки (8 км на південний захід).

Прес-секретар Східного угруповання військ України капітан Ілля Євлаш зазначив, що минулої доби у цьому напрямі було проведено сім зустрічних боев. Російський блогер заявив, що російські війська спробували повернути втрачені позиції біля Кліщівки та Андріївки, але безуспішно.

Генштаб України зазначає, що українські сили продовжили наступальні дії в районі Бахмута, але не уточнили результату українських атак.

У понеділок, 16 жовтня російські війська продовжили наступальні дії під Авдіївкою та домоглися підтверджених наступів на північній околиці Донецька. Російські блогери стверджують, що російські війська продовжують атакувати укріплений район навколо Авдіївки, одночасно обстрілюючи українські логістичні маршрути біля населеного пункту.

Генштаб України повідомив, що українські війська відбили атаки російських військ у районі Авдіївки, Кераміка, Степового, Тоненького (5 км на захід від Авдіївки), Північного (5 км на захід від Авдіївки) та Первомайського (10 км на південний захід від Авдіївки). Також український офіцер запасу зазначив, що російські війська все частіше вдаються до сильних авіаційних та артилерійських ударів по інфраструктурі Авдіївки через потужні українські укріплення навколо населеного пункту, які ускладнюють просування російських військ.

У Генштабі України повідомляють, що українські війська відбили численні атаки російських військ у районі Мар’їнки (на південно-західній околиці міста Донецька).

16 жовтня російські війська продовжили атакувати райони кордону Донецько-Запорізької області та, як повідомляється, просунулися вперед. Український генеральний штаб повідомив, що українські війська відбили атаки російських військ на північ від Прюутного, на південь від Золотої Ниви (12 км на південний схід від Великої Новосілки) та на південь від Пречистівки (18 км на південний захід від Великої Новосілки). Російські джерела повідомляють, що російські війська просунулися в районі Золотої Ниви.

Українські війська продовжили наступальні дії 16 жовтня на заході Запорізької області, але не досягли будь-яких заявлених чи підтверджених успіхів.

Як повідомляє Генштаб України, українські сили продовжують наступальні дії на Мелітопольському напрямі (захід Запорізької області). Також російські джерела та Міноборони, стверджують, що українські війська зробили безуспішну механізовану атаку на західну та північно-західну околицю Вербово (10 км на схід від Роботина або 18 км на південний захід від Оріхова).[

Один із блогерів Росії заявив, що інтенсивність українського штурму Вербово знизилася через погану погоду.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...