Карта бойових дій в Україні 20 січня

Сьогодні, 20 січня, в Україні розпочався 695 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 20 січня.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ на південний схід від Куп’янська, а українські війська нещодавно повернули позиції на південний схід від Куп’янська на тлі позиційних боїв, що продовжуються, на всій лінії зіткнення.

Російська окупаційна влада продовжує використовувати надання соціальних пільг та охорони здоров’я для посилення паспортизації в окупованій Україні.

У п’ятницю, 19 січня, позиційні бої тривали у районі Бахмута, але підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не відбулося. Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої продовжуються у таких районах:

  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки;
  • на захід від Бахмута в районі Хромового,
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки та Андріївки.

Російські блогери стверджують, що російські війська здійснили тактичний наступ на околицях Авдіївки; на північ від Авдіївки біля Степового; та на південний захід від Авдіївки в районі Первомайського та Невельського.

Українські та російські джерела повідомили, що позиційні бої також тривали на північний захід від Авдіївки в районі Новокалинове та Новобахмутівки; на захід від Авдіївки в районі Тоненці; кар’єра “Блакитні озера” безпосередньо на північ від Авдіївки та промзони на південний схід від Авдіївки; та на схід від Авдіївки в районі Кам’янки.

19 січня позиційні бої тривали на захід та південний захід від Донецька, але підтверджених змін на лінії фронту не відбулося. Російські та українські джерела повідомили про позиційні бої у таких районах: 

  • на захід від Донецька в районі Красногорівки, Мар’їнки і Георгіївки,
  • на південний захід від Донецька в районі Новомихайлівки.

Позиційні бої тривали на заході Запорізької області, але 19 січня підтверджених змін лінії фронту у цьому районі не було.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...