Карта бойових дій в Україні 20 вересня

Сьогодні, 20 вересня, в Україні розпочалася 574-а доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 20 вересня.

Повідомляється, що останніми днями російські втрати значно зросли в західній частині Запорізької області, і російські військові, ймовірно, борються з браком наявних боєздатних підрозділів, які російське командування готове перекинути на цю ділянку фронту. 

19 вересня російські війська продовжували наступ на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але підтверджених успіхів не досягли. 19 вересня українські війська продовжували обмежені наступальні операції на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна. На опублікованих 18 вересня відео з геолокацією видно, як українські війська відступають із південно-західного Новоселівського.

19 вересня українські війська продовжували наступальні дії в районі Бахмута, але жодного підтвердженого просування не зробили. У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжують наступ на південь від Бахмуту та завдають російським військам значних втрат у живій силі та техніці. 19 вересня російські війська здійснили контратаку поблизу Бахмута, але не досягли жодних підтверджених успіхів. Український Генштаб повідомив, що українські сили відбили російські атаки на захід від Ягідного.

Російські джерела стверджували, що 19 вересня українські війська здійснили обмежені невдалі наземні атаки вздовж фронту Авдіївка-Донецьк. Міністерство оборони Росії (МО) стверджувало, що елементи російського Південного угруповання військ відбили український штурм поблизу Кам’янки. 19 вересня російські війська продовжували обмежені наступальні операції на ділянці Авдіївка-Донецьк, але не досягли жодних підтверджених успіхів.

Окремі українські та російські джерела 19 вересня повідомили, що українські війська завдали ударів по двох російських військових штабах у Запорізькій та Херсонській областях. Управління стратегічних комунікацій Збройних сил України заявило, що українські війська завдали удару по невизначеному російському військовому штабу поблизу Мелітополя на західній частині Запорізької області.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...