Карта бойових дій в Україні 21 грудня

Сьогодні, 21 грудня, в Україні розпочався 665-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 21 грудня.

Українські військові джерела повідомили, що російські війська запустили 19 безпілотників “Шахед-131/136” по Україні. У ВBС України також повідомили, що російські війська запустили дві ракети С-300 по Харківській області з території Білгородської області. У Київському міському військовому управлінні наголосили, що за грудень на Київську область запустили п’ять російських повітряних атак.

Російські війська здійснили підтверджений наступ на північ від Бахмута і продовжили позиційні зустрічні бої на всій лінії зіткнення.

Російські війська нещодавно здійснили незначний підтверджений наступ на північ від Бахмута. На кадрах з геолокацією, опублікованих 19 грудня, видно, що російські війська трохи просунулися на південний захід від Спірне (25 км на північний схід від Бахмуту).

Російські та українські джерела повідомили, що бої продовжуються на північно-західному та південно-західному флангах Бахмута.

Представник Таврійського угруповання військ України полковник Олександр Штупун заявив 20 грудня, що російські війська втратили в боях на Донеччині майже 25 тисяч осіб особового складу приблизно за останні два місяці, і що 80% цих втрат сталися на Авдіївському напрямку.

Російські та українські джерела повідомили про продовження бойових дій у районі Мар’їнки, Красногорівки, Новомихайлівки та Перемоги.

Російські джерела стверджують, що українські сили атакували на захід і на південний захід від Донецька в районі Мар’їнки та Новомихайлівки.

Український генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили російські атаки на захід від Вербового, на південь від Роботина та на захід від Новопокровки (на північний схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...