Карта бойових дій в Україні 21 вересня

Сьогодні, 21 вересня, в Україні розпочалася 575-а доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 21 вересня.

20 вересня українські війська продовжували наступальні дії поблизу Бахмута та на західній частині Запорізької області. У Генштабі України заявили, що на Мелітопольському напрямку українські війська продовжували наступальні дії та завдали значних втрат у живій силі та техніці РФ. У Генштабі також повідомили, що українські війська продовжують наступальні дії на Бахмутському напрямку та зміцнюються на нових закріплених рубежах.

20 вересня українські війська могли завдати удару по об’єктах російської військової інфраструктури в окупованій Запорізькій області. Мер Мелітополя Іван Федоров заявив, що невідомі особи завдали ударів по об’єктах російської військової інфраструктури поблизу Мелітополя, Токмака та Пологів. Федоров заявив, що місцеві жителі повідомляли про дим із російського військового штабу та казарм поблизу Мелітополя.

Повідомляється, що російські та українські сили продовжують діяти на островах у дельті річки Дніпро в Херсонській області. Міноборони Росії заявило, що російські війська знищили чотири диверсійно-розвідувальні групи українського спецназу поблизу Козацького (на північний захід від Нової Каховки) та островів “Алешкінський” і “Переяславський”, ймовірно, йдеться про острови з різними назвами на невизначеному ділянці річки Дніпро.  Інші російські джерела стверджували, що російські та українські сили діють на невизначених островах у дельті річки Дніпро в Херсонській області.

Російські війська 20 вересня вели наступальні операції на лінії Куп’янськ-Сватове, але не підтвердили наступ. Російське МО стверджувало, що російські сили відбили українські атаки поблизу Діброви. Російський військовий блогер стверджував, що російські війська просунулися в районі Новоєгорівки і встановили контроль над значущими в оперативному плані висотами поблизу населеного пункту. Проте ISW не знайшов доказів цього твердження.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...