Карта бойових дій в Україні 22 червня

Сьогодні, 22 червня, в Україні розпочався 850 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська наступають у Харківській області та на Донбасі, а ЗСУ намагаються зупинити наступ.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 22 червня.

У ніч із 20 на 21 червня українські сили завдали ударів по нафтопереробних заводах та військових об’єктах у Брянській та Астраханській областях, Краснодарському краї, а також окупованому Криму.

Російські війська нещодавно просунулися на південний схід від Куп’янська, на південний захід від Сватового, а також на захід та південний захід від Донецька.

Російські війська продовжили наступальні операції на півночі Харківської області 20 і 21 червня, але не досягли будь-яких підтверджених успіхів. У Генштабі України повідомили, що російські війська ввечері 20 червня завдали наземних ударів на північ від Харкова в районі Липців та на північний схід від Харкова в районі Вовчанська та Тихи.

Російські війська нещодавно просунулися вздовж лінії Куп’янськ-Сватово-Кременна на тлі російських наземних атак, що продовжуються, в цьому районі. Геолоковані кадри, опубліковані 20 червня, показують, що російські війська нещодавно просунулися на схід від Піщаного (на південний схід від Куп’янська).

Геолоковані кадри, опубліковані 21 червня, показують, що російські війська нещодавно просунулися на захід від Новомихайлівки (на південний захід від Донецька) та в межах Красногорівки (на захід від Донецька).

20 та 21 червня російські війська продовжили наступальні операції на захід від Донецька в районі Красногорівки, Максимільянівки та Георгіївки, а також на південний захід від Донецька в районі Костянтинівки, Перемоги, Парасков’ївки та Водяного.

21 червня позиційні бої продовжились на заході Запорізької області, проте підтверджених змін на лінії фронту не відбулося.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...