Карта бойових дій в Україні 22 січня

Сьогодні, 22 січня, в Україні розпочався 698-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 22 січня.

Українські ЗМІ з посиланням на неназвані джерела в українських спецслужбах повідомили, що українські сили завдали ударів безпілотників по заводу “Щеглівський Вал” у місті Тула Тульській області, а також по заводу та газовому терміналу “Новатека” поблизу порту Усть-Луга Ленінградської області в ніч із 20 на 21 січня.

Російські війська просувалися під Авдіївкою на тлі позиційних боїв, що продовжуються, на фронті.

У суботу, 21 січня, тривали позиційні бої в районі Бахмута, проте підтверджених змін на цій ділянці лінії фронту не відбулося. Російські та українські джерела повідомили про бої у таких районах:

  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки, у напрямку Івановського (на захід від Бахмута),
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки та Андріївки,
  • на північний захід від Горлівки в районі Північного та Шум.

На геолокованих кадрах, опублікованих 21 січня, видно, що російські війська просувалися в районі ресторану “Царське Полювання” вздовж вулиці Соборної (на південь від Авдіївки) та вздовж лінії дерев на південний захід від Авдіївки.

Командувач Таврійської групи військ України бригадний генерал Олександр Тарнавський та офіційний представник Таврійської групи військ України полковник Олександр Штупун заявили, що російські війська готуються активізувати активність на авдіївському напрямку та зосередили в цьому районі понад 40 тисяч осіб.

Тарнавський зазначив, що російські сили за останні два дні не завдавали авіаударів на Таврійському напрямку.

21 січня позиційні бої тривали на захід та південний захід від Донецька, проте підтверджених змін лінії фронту на цій ділянці не відбулося. Російські та українські джерела повідомили про бої на захід від Донецька в районі Мар’їнки та Георгіївки, а також на південний захід від Донецька в районі Новомихайлівки.

Український військовий оглядач Костянтин Машовець повідомив, що підрозділи російського 237-го повітряно-десантного полку (76-а дивізія ВДВ) за минулу добу безуспішно намагалися витіснити українські війська з позицій на захід від Вербового. Машовець також повідомив, що підрозділи російського 70-го полку ВДВ Мотострілецький полк (42-а МСД, 5-а САА ЮВО) та 104-й полк ВДВ (76-а дивізія ВДВ) вели безуспішні штурмові операції в районі Роботина.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...