Карта бойових дій в Україні 23 лютого

Сьогодні, 23 лютого, в Україні розпочався 730 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 23 лютого.

Європейські та західні союзники України продовжують підтримувати Україну.

Російські війська нещодавно підтвердили наступ у районі Бахмута та Авдіївки.

Росія продовжує експортувати свою державну політику щодо систематичних релігійних переслідувань до окупованої України.

Російські війська нещодавно просунулися на північний захід від Бахмута на тлі позиційних боїв, що продовжуються, в цьому районі 22 лютого. Геолоковані кадри, опубліковані 19 та 21 лютого, показують, що російські війська трохи просунулися на південний схід та південь від Богданівки (на північний захід від Бахмута).

Позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний схід від Бахмута в районі Вимки;
  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки;
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки та Андріївки;
  • на південь від Бахмута в районі Майорського, Торецька та Південного.

Російські війська просунулися на захід від Авдіївки. Окрім того, російські джерела стверджували, що 22 лютого російські війська захопили Сіверне на південному заході.

Український військовий аналітик заявив, що під час російської кампанії за Авдіївку російські війська втратили приблизно одну дивізію танків та приблизно дві дивізії бронетехніки. Український військовий аналітик полковник Петро Черник повідомив 22 лютого, що російські війська втратили 364 танки та 748 бронемашин, що, за словами Черника, становить трохи більше однієї дивізії танків і майже двох дивізій бронетехніки.

22 лютого позиційні бої тривали на захід та південний захід від Донецька, але підтверджених змін на лінії фронту не відбулося. Російський блогер заявив, що російські війська трохи просунулися до Красногорівки (на захід від Донецька).

Відомий пов’язаний із Кремлем блогер заявив, що російські війська просунулися на один кілометр біля Роботина і що російські війська витіснили українські війська з кількох позицій біля Вербового (на схід від Роботина).

Бої тривали на сході та на південній околиці Роботина та на захід від Вербове

.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...