Карта бойових дій в Україні 23 січня

Сьогодні, 23 січня, в Україні розпочався 699-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 23 січня.

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск відвідав Київ 22 січня та оголосив про новий польський пакет оборонної політики для України.

Російські війська підтвердили наступ на південь від Авдіївки і на захід від Донецька на тлі позиційних боїв, які продовжуються, по всій лінії фронту.

Російські блогери заявили 21 та 22 січня, що російські війська просунулися в межах центральної Богданівки (на північний захід від Бахмута) і що українські сили контролюють приблизно третину населеного пункту.

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої тривають у таких районах:

  • на північний захід від Бахмута в районі Григорівки та Богданівки;
  • на захід від Бахмута біля Іванівська; 
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки, Андріївки та Північного.

Російські війська нещодавно підтвердили успіхи на південь від Авдіївки та, як повідомляється, 22 січня продовжили наступ на півдні Авдіївки. Геолоковані кадри, опубліковані 22 січня, показують, що російські війська нещодавно просунулися за ділянку залізничної лінії на південь від Авдіївки.

Українські сили нещодавно досягли незначного поступу на захід від Донецька. На кадрах із геолокацією, опублікованих 21 січня, видно, що українські війська нещодавно просунулися до шахти Трудовська на південь від Красногорівки (на захід від Донецька).

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої продовжуються в районі Георгіївки та Новомихайлівки (на південний захід від Донецька).

Кадри з геоприв’язкою, опубліковані 22 січня, показують, що російські війська нещодавно трохи просунулися на північ від Микільського (на південний схід від Вугледару).

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої тривали в районі Роботина, Вербові, Новопрокопівки (на південь від Роботину), П’ятихаток (27 км на північний захід від Роботина) та Кам’янського (35 км на північний захід від Роботина). Також російські блогери стверджують, що часті удари українських дронів FPV ускладнюють російські операції на Запорізькому напрямку. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...