Карта бойових дій в Україні 24 лютого

Сьогодні, 24 лютого, в Україні розпочався 731 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська намагаються прорвати українську оборону, щоб окупувати більше територій, ЗСУ контратакують.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 24 лютого.

Українські офіційні особи повідомили, що українські військові в ніч проти 23 лютого збили російський літак далекого радіолокаційного виявлення А-50.

США, Великобританія, Канада та Європейський Союз оголосили про нові пакети санкцій, спрямованих на обмеження військових зусиль Росії в Україні.

Українські сили підтвердили наступ у районі Кремінної, а російські війська підтвердили наступ у районі Бахмута та міста Донецька.

Російські війська нещодавно просунулися на захід від Бахмута на тлі бойових дій, що продовжуються, в районі Бахмута 23 лютого. Геолоковані кадри, опубліковані 23 лютого, показують, що російські війська нещодавно просунулися до східної околиці Іванвісського (на захід від Бахмута).

Українські та російські джерела повідомили, що позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки,
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки, Андріївки, Торецька.

Повідомляється, що 23 лютого російські війська просунулися на північний захід від Авдіївки, але підтверджених змін на лінії фронту не було. Декілька російських блогерів стверджували, що російські війська просунулися на східній околиці Північного (на північний захід від Авдіївки), а інші блогери стверджували, що російські війська захопили Степове (на північний захід від Авдіївки).

Геолоковані кадри, опубліковані 23 лютого, показують, що російські війська нещодавно трохи просунулися на південь від Новомихайлівки (на південний захід від Донецька).

Українські та російські джерела повідомили, що позиційні бої продовжуються на захід від Донецька в районі Георгіївки та на південний захід від Донецька в районі Новомихайлівки та Перемоги.

23 лютого позиційні бої продовжилися на заході Запорізької області в районі Роботина та Вербового (схід Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...