Карта бойових дій в Україні 25 грудня

Сьогодні, 25 грудня, в Україні розпочався 669 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 25 грудня.

У ніч із 23 на 24 грудня російські війська завдали серії безпілотних та ракетних ударів по Україні. У Генштабі України повідомили, що російські війська запустили 16 безпілотників “Шахед-131/-136”. Українські військові збили 15 дронів над Миколаївською, Кіровоградською, Запорізькою, Дніпропетровською та Хмельницькою областями.

Російські війська підтвердили наступ у районі Кремінної та Авдіївки, оскільки позиційні бої продовжуються на всій лінії зіткнення.

Російський блогер заявив 24 грудня, що українські війська просунулися у таких районах:

  • на південний захід від Верхнокам’янського (30 км на північний схід від Бахмута),
  • районі Бахмута,
  • в районі Хромового,
  • Кліщівки.

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої сталися:

  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки та Васюківки;
  • на захід від Бахмута біля Іванівська; 
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки, Андріївки та Південного.

Позиційні бої відбулися на північний захід від Авдіївки в районі Новобахмутівки та в напрямку Очеретино; на північ від Авдіївки біля Степового; і на південний захід від Авдіївки в районі Північного, Первомайського та Невельського.

Глава Авдіївського міського військового управління України Віталій Барабаш заявив, що російські війська за останню добу посилили обстріл Авдіївки.

Російські та українські джерела 24 грудня повідомили, що позиційні бої тривали на заході від Донецька в районі Мар’їнки та на південному заході від Донецька в районі Новомихайлівки та Перемоги.

В районі Роботино та Вербово та південніше Гуляйполя (36 км на схід від Оріхова) також відбулися позиційні бої.

Російські блогери продовжують коментувати, що погані погодні умови впливають на здатність російських та українських сил проводити наземні маневри.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...