Карта бойових дій в Україні 25 липня 2023 року

Сьогодні, 25 липня, в Україні розпочалася 517-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 25 липня.

Заступник міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що протягом останнього тижня українські війська поступово просувалися на південному фланзі до Бахмута та на Бердянському (район західного кордону Донецької області – східного кордону Запорізької області) та Мелітопольському (західна частина Запорізької області) напрямках.

Повідомляється, що російські та українські сили продовжували обмежені бої на північний схід від Куп’янська, куди російські сили, як повідомляється, просунулися 24 липня. Російські джерела стверджували, що російські війська просунулися під час наступальних операцій у районі Сватового 24 липня. Деякі російські військові блогери стверджували 23 липня, що російські війська захопили Новоєгорівку, але інші російські мілблогери 24 липня стверджували, що російські просування в цьому районі були обмеженими або непідтвердженими. 

Українські війська проводили контрнаступальні дії на північ і південь від Бахмута і, як повідомляється, станом на 24 липня просувалися вперед. Заступник міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що українські війська за минулий тиждень звільнили чотири квадратних кілометри на бахмутському напрямку і українські війська продовжують повільно, але впевнено просуватися.

Російські війська здійснили обмежені наземні атаки вздовж лінії міста Авдіївка-Донецьк і не просувалися 24 липня. Генштаб України повідомив, що українські війська відбили російські атаки поблизу Авдіївки, Невельського і Первомайського.

24 липня українські війська продовжували наступальні дії на західній частині Донецької області, але підтверджених успіхів не досягли. Заступник міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що українські війська досягли успіху на невизначених ділянках на рубежах Новодарівка — Приютне та Новосілка — Старомаєрське на південь від Великої Новосілки.

24 липня українські війська продовжили наступальні дії на заході Запорізької області та, як повідомляється, просунулися в районі Оріхова. Російський військовий блогер стверджує, що українські сили просунулися на 1,7 кілометра до північно-східної околиці Роботиного.

24 липня російські війська не здійснювали жодних заявлених або підтверджених наземних атак у західній частині Запорізькій області. Російські джерела стверджували, що українські війська продовжували спроби висадитися на острови в дельті річки Дніпро та встановити додаткові позиції на східному (лівому) березі Херсонської області 24 липня. Відомий військовий блогер стверджував, що українські війська намагалися висадити три невеликі човни біля Антонівського мосту і що російська артилерія відбила цю спробу. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...