Карта бойових дій в Україні 25 вересня

Сьогодні, 25 вересня, в Україні розпочалася 579-а доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 25 вересня.

Підрозділи трьох російських дивізій активно обороняються від українських штурмів в районі українського виступу в районі Оріхова на західній частині Запорізької області. Підрозділи російської 42-ї мотострілецької дивізії (58-а загальновійськова армія, Південний військовий округ) розгорнуті та тримають оборону на крайньому південному місці українського прориву та вступають у бій з українськими силами в Новопрокопівці.

Станом на 24 вересня українські війська наступають на трьох напрямках в межах Оріхівського виступу. Українські війська ведуть удари з Роботиного по Новопрокопівці. Українські війська наступають прямо на західну та північну сторону Вербового.

24 вересня російські війська продовжували наступ на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але підтверджених успіхів не досягли. У Генштабі України повідомили, що українські війська відбили російські атаки поблизу Білогорівки Донецької області.

Українські сили продовжували контрнаступальні операції на південному фланзі Бахмута і, як повідомляється, змусили російські війська відступити за залізничну лінію на схід від Кліщіївки. Генштабі України повідомили, що українські війська продовжують штурм на південь від Бахмута, а речник Східної групи військ ЗСУ капітан Ілля Євлаш повторив, що українські позиції знаходяться приблизно в трьох кілометрах від російської наземної лінії зв’язку на T0513 шосе.

Російські джерела продовжували висловлювати занепокоєння щодо нещодавньої активності України в дельті річки Дніпро та на східному (лівому) березі Херсонської області 24 вересня, хоча ISW не знайшло візуального підтвердження цих тверджень. 24 вересня російський блогер заявив, що українські війська продовжують наступальні дії на острови в дельті Дніпра.

No votes yet.
Please wait...