Карта бойових дій в Україні 26 липня 2023 року

Сьогодні, 26 липня, в Україні розпочалася 518-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 25 липня.

Геолокаційні кадри, опубліковані 25 липня, показують, що українські сили досягли тактично значних успіхів на південь від Кліщіївки. У Генштабі України повідомляли, що українські війська вели наступальні дії на Бахмутському, Мелітопольському та Бердянському напрямках. Українські джерела повідомили, що українські сили просунулися до 750 метрів у напрямку Старомайорського.

25 липня російські війська вели наступальні дії поблизу Сватового і заявляли про наступ. Міністерство оборони Росії стверджувало, що частини 15-ї окремої мотострілецької бригади 2-ї загальновійськової армії Центрального військового округу захопили Сергіївку (12 кілометрів на південний захід від Сватового) і просунулися фронтом шириною 4 кілометри на глибину 2 кілометри в цьому районі. 

25 липня російські війська продовжили наземні атаки в районі Бахмута і, як повідомляється, просунулися на північ від Бахмута. Російський військовий блогер заявив, що російські війська відновили контроль над околицями Берхівки (6 кілометрів на північний захід від Бахмута) та невизначеною територією та позиціями в лісовій зоні біля Ягідного (2 кілометри на північ від Бахмута).

Російські джерела повідомили, що 25 липня українські війська здійснили наземні удари в районі міста Авдіївка-Донецьк і не просунулися. У Міноборони Росії заявили, що українські війська вели невдалі наступальні дії поблизу Первомайського та Мар’їнки

Українські війська продовжували контрнаступальні операції на заходній частині Запорізької області та, як повідомляється, 25 липня незначно просунулися на захід від Оріхова. У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжували наступ на мелітопольському (західна частина Запорізької області) напрямку.

Російський військовий блогер заявив, що російські артилерійські підрозділи завадили українській диверсійно-розвідувальній групі висадитися біля Антонівського мосту на східному (лівому) березі Херсонської області.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...