Карта бойових дій в Україні 26 вересня

Сьогодні, 26 вересня, в Україні розпочалася 580-а доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 26 вересня.

У зв’язку з продовженням наступальних дій українських військ на західній частині Запорізької області 25 вересня залишається неясною тактична обстановка у Вербовому. У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжували наступальні дії на мелітопольському напрямку та наступальні штурми на бахмутському напрямку, завдаючи втрат російській живій силі та виснажуючи російських сил уздовж усієї лінії фронту.

Повідомляється, що 25 вересня українські війська завдали удару по матеріально-технічному забезпеченню Росії в глибокому тилу окупованої Луганської області. Російські та українські джерела повідомили, що українські сили завдали удару по невизначеному промисловому об’єкту в Сорокиному.

25 вересня російські війська продовжили безуспішні наземні атаки вздовж лінії Авдіївка-Донецьк. Генштаб України повідомив, що російські війська безуспішно атакували поблизу Авдіївки та Мар’їнки і безуспішно намагалися відбити втрачені позиції поблизу Новомихайлівки.

Російські джерела стверджували, що 25 вересня українські війська продовжували бойові дії на островах у Дніпрі. Російські блогери стверджували, що українські війська вели активні дії на островах у дельті Дніпра та намагаються висадитися на лівому (східному) березі річки.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...