Карта бойових дій в Україні 27 вересня

Сьогодні, 27 вересня, в Україні розпочалася 581-а доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 27 вересня.

Тактична ситуація у Вербовому залишається незрозумілою, оскільки 26 вересня українські війська продовжували наступальні дії на західній частині Запорізької області. У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжували наступальні дії на Мелітопольському та Бахмутському напрямках.

Російські джерела стверджували, що російські війська здійснили наземні атаки вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна 26 вересня, але не зробили жодного підтвердженого просування. В українському Генштабі повідомили, що російські війська не проводили штурмів на Куп’янському та Лиманському напрямках.

26 вересня російські війська продовжували обмежені наступальні операції на ділянці Авдіївка – Донецьк, але не просунулися. Український Генштаб повідомив, що українські війська відбили російські атаки поблизу Авдіївки, на південний схід від Сіверного.

26 вересня російський військовий блогер заявив, що українські сили продовжують діяти на островах у дельті річки Дніпро та намагаються розширити свою зону контролю в цьому районі.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

Sourse: Джерело

No votes yet.
Please wait...